Ekonomi

Univar Solutions, Kale Kimya’nın satın alımını tamamladı

ABD’li Univar Solutions şirketi, Kale Kimya’nın satın alımını tamamladığını duyurdu.

Univar Solutions Inc., Kale Kimya’nın satın alımını tamamladığını duyurdu. Univar Solutions Başkanı ve CEO’su David Jukes, “Kale Kimya’ya yaptığımız yatırım, Türkiye bölgesindeki mevcut güçlü uzmanlığımıza dayanıyor ve daha geniş EMEA bölgesinde lider özel kimyasallar distribütörü olma planımızı destekliyor” dedi.

Univar Solutions Global Bileşenler ve Uzmanlıklar Lideri Nick Powell şunları söyledi: “Bu satın alma, tedarikçi ve müşteri ilişkilerimizi genişletmek, portföyümüzü genişletmek ve Yaşam Bilimleri ve Endüstriyel Çözümlerimiz kapsamındaki hizmetlerimizi genişletmek için fırsatlar sunuyor. değişen pazar trendlerinin yanı sıra müşterilerin gelişen ihtiyaçlarının ön saflarında yer alması onun için önemli bir adım”.

Kale Kimya CEO’su Birgen Kaleağası Özemre, “Univar Solutions’ın bir parçası olarak çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için muazzam bir büyüme fırsatı görüyoruz. Kale Kimya Dağıtım grubu, Univar Solutions ekibiyle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyor. Kapsamlı Kale Bakım kimyasalları yelpazemiz, üretime odaklanmaya devam edecek.” – İSTANBUL

habersariyer.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu