Haber

İmamoğlu’ndan yolda farklı, dönüşte farklı zulüm! metroyu kapattı

  •     HABER7

Türkiye tarihinin en büyük mitinglerinden biri olan 14 Mayıs seçimlerine bir hafta kala, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanResmi rakamlara göre Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde 1 milyon 700 bin kişiyle tanıştı. Büyük İstanbul mitingine katılan vatandaşlarımıza CHP’li Ekrem İmamoğluonun yönetimi altında İBBGelirken ve dönerken ayrı bir zulüm vardı.

GİDERKEN ‘ESPANJÖR MERDİVEN VE ASANSÖRLER ARIZALI’ DEDİLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelmek isteyen vatandaşlarımızın miting alanını ziyareti İBB yönetimi tarafından Detayın engellenmesi istendi. miting alanına Atatürk Havalimanı metrosu ileulaşmak isteyen vatandaşlarımız ‘Kırık’adı verilen asansör ve yürüyen merdivenler nedeniyle yaya olarak gitmek zorunda kaldı.


METROLAR DÖNÜŞTE KAPALI

Mitinge katılmak isteyen vatandaşlarımızın gidişine engel olamayan İBB, dönüş yolunda skandala yol açtı. İBB sorumluluğunda Atatürk Havalimanı metrosuRallinin sonunda uçuşlarını durdurma kararı aldı. Cumhurbaşkanı ErdoğanTarihi mitinge milyonlarca kişi katıldı toplantı çıkışta yaya olarak evlerine ulaşmaya çalıştı . Skandal muameleyle karşılaşan vatandaşlar, İmamoğlu yönetimine isyan etti.

karakopruajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu